Search
  • Marianne Galperin

בואו להגשים שפע

October 2 at 5:55 PM

מטרתה העיקרית של הקבוצה החדשה שהחלטתי לפתוח בפייסבוק היא לשתף במידע ובידע שמגיע אלי או כזה שאני אוספת אותו תוך כדי מחקר על נושא מסויים.

קיים בי רצון לשתף אחרים בקבלת ההחלטות שלי, ובדרך שלי, האישית, להגשים שפע (לרוב הגשמתי שפע עבור חברות ויזמים אחרים על ידי גיוסי הון עבורם ועל ידי יצירת שותפויות גלובאליות).

וכעת מגיע תורי

:)

בקבוצה וכאן אשתף בסיפורים אישיים שלי ובחוויות שלי חשוב לי להדגיש שההתנהלות שלי מתאימה למודעות ולתובנות שלי שכסף יש לחגוג בעודנו בחיים.

ועל כן, לא ניתן יהיה למצוא כאן, בפוסטים שלי, המלצות על חסכונות או תוכניות פנסיוניות, או משימות להקטנת סיכונים והשקעה בדברים סולידיים... ומשעממים..

אם נדרש למי מכם ייעוץ מהסוג הזה אני בטוחה שיש מספיק יועצים פיננסיים מעולים. אני חיה את החיים קצת אחרת ומוכנה לספר למי שמתעניין.

את הקבוצה פתחתי בעקבות דרישה של חברים וחברות להנגיש את המידע שיש בידי.

תכננתי כבר מזמן לעשות כן, אבל תמיד משהו דחה את זה הרבה מחבריי הקרובים, שואלים אותי מתוך סקרנות שאלות על העבר, על התנהלות בהווה, שואלים הרבה שאלות מקצועיות וטכניות, שואלים על המיזמים שהיו לי, על ההתנהלות בעיתות משבר, יש תמיד התעניינות לגבי ההתנהלות שלי בעולם העסקים וההשקעות, בעיקר בגלל צורת החשיבה השונה שלי.

אז במקום לענות אחד אחת אני פשוט אכתוב כאן.

בכל פעם אעלה נושא אחר. ואתם תגיעו לקרוא מה ומתי שמתאים לכם.

אחת לכמה זמן אעלה כאן מידע על הזדמנויות נדירות להשקעה, הן תהיינה ממוקדות, מנומקות וקצרות מועד, בעיקר בשל העובדה שמדובר בחברות שמגייסות מימון מציבור משקיעים, ואצל רובן מדובר בפרקי זמן של עד 60 יום לכל גיוס. כלומר הזדמנות שאדבר עליה, לא תהיה פתוחה להרבה זמן.

אספר את הבעד והנגד שלי ואעלה מידע רלוונטי עבורי. כולי תקווה שזה יעניין גם אחרים, יקרים לי.

לקבוצה קראתי MoneyFestories קיצור של Money Festival Stories על משקל Manifestors מגשימים... מנפיקים... פשוט כי אני מתמחה כרגע רק בחברות שזו מטרתן, להגיע להנפקה בזמן יחסית קצר.

אני גם מאוד ממוקדת בתעשייה אחת, על כל הזוויות שלה, תעשיית הקנאביס. בפוסט נפרד אספר מדוע ואיזו התמחות יש לי בה.

החלטתי להשאיר את הקבוצה פתוחה לכל מי שמעוניין לשמוע ולעקוב אחרי הדברים אותם אכתוב. בכוונתי להעלות אינפורמציה שאני מוצאת בעודי מתעמקת בנושאים ספציפיים, אתרגם את כל מה שידרש, ואנגיש את המידע בקלות ובפשטות.

בנוסף אספר על ההחלטות האישיות שלי, חשוב לי להדגיש כמה פעמים - אין בכוונתי להמליץ לאיש על התנהלות פיננסית כזו או אחרת, רק לשתף מתובנותי ומנסיוני בשלוש העשורים האחרונים, הן כיזמית, הן כיועצת לפיתוח עסקי אסטרטגי והן כבוחנת אופציות להשקעה. אם תחליטו להשקיע, זו תהיה החלטה באחריות אישית של כל אחד ואחת מכם.

בקבוצה הזו אשתף הזדמנויות עסקיות שמגיעות אל סף דלתי, רובן מגיעות מקשרים אישיים וממידע פנימי (כמובן רק מה שיאושר לי לשתף) ואנתח אותם מעט כראות עיני. תמיד אשמח לשמוע פידבק. תמיד אשמח לענות על שאלות (אענה ככל שאדע לענות ואשמח אם יהיו אנשים מקצועיים נוספים שיתנו את חוות דעתם במידה ואבקש).

בקבוצה הזו מוזמנים להשתתף אנשים מכל קשת העיסוקים והתחביבים, לא חייבים להיות אנשי מקצוע, כלכלנים, יועצי השקעות, לא חייבים להיות אנשי עסקים, כל עוד נעים ומחכים לכם כאן, מוזמנים להשאר. גם אם זה רק מתוך סקרנות.

עם הזמן אני מניחה שיתבהרו לי כללי הקבוצה המתאימים לי ביותר, שאותם אפרסם ואעדכן מפעם לפעם, בינתיים כל שאבקש זו תרבות דיבור, כבוד וסבלנות לכל עמדה ודיעה, בעיקר לשלי - הרי אני אחשוף את הקרביים שלי ואכניס אתכם אל חיי ואל ביתי, ולכן אשמח לשפה מכבדת ולשיח מתורבת.

יש עוד אג׳נדה לקבוצה, אבל זוהי אג׳נדה לעתיד קרוב - המטרה השניה של הקבוצה זה לגבש מעגל פנימי של ״משקיעים פרטיים״ שילכו יחדיו ויחקרו יחד את הכדאיות של ההשקעות, אני כמובן אביא לכאן את הנושאים והיזמויות וההזדמנויות ונוכל לדון יחד ולגבש אסטרטגיית השקעה (כל אחד לעצמו ולעיתים כהחלטה ביחד). כקבוצה כזו נוכל מדי פעם להציע אחד לשני לרכוש את המניות מאיתנו במידה ונחליט לצאת מוקדם מההשקעה שלנו, לפעמים בשל אילוצים, ונאפשר לחברי המעגל הפנימי הקרובים את זכות הסירוב הראשונה. אבל עוד חזון למועד.

אם מעניין אתכם, בואו באהבה רבה

מאחלת לנו המון עניין ושפע של בשורות טובות ומעשים טובים


מריאן

6 views0 comments