top of page
סוגי שירותים ופגישות
(מלבד כמה מפגשים פיזיים, חלקם יכולים להיות גם וירטואליים)
Focus
פגישת מיקוד - שלוש שעות

לאחר שיחת טלפון קצרה בה נכיר, נפגש לשוחח על מבנה הקמפיין, אציג ליוצר את התהליך אותו יעבור, הן הטכני והן הרגשי, נבחן יחד את היתכנות הפרוייקט, המוצר, השירות אותו ירצה היוצר לקדם - ואת התאמתו לקמפיין מימון המון:  התאמת המוצר והתאמת היוצר!

בפגישה נבחן יעדים, מטרות ברורות, ישימות בלוחות הזמנים המתאימים ביותר ותזמון מועדף של היוצר.  נדבר על המסרים אותם ירצה הקמפיין להעביר ובאיזה קהל מסרים אלו יגעו ועל מי ישפיעו.

ביחד נבין מהם הכישורים והיכולות של יוצר הקמפיין, נמפה בקצרה את האתגרים העומדים בפנינו, החששות, החולשות וצווארי הבקבוק של היוצר ושל המוצר.  נבין אילו כלים עומדים לרשות היוצר והקהילה שסביבו, באם קיימת, ונגע בדברים אותם נדרש להכין במהלך תקופת ההכנה לפני העלאת הקמפיין לאוויר.

 

מטרת פגישה זו - בסופה יוכל היוצר לקבל החלטה מושכלת לצאת למסע המרתק ולגייס את הסכום המתאים ביותר לפרוייקט.

Mapping
פגישת מיפוי ואפיון הקמפיין - חמש שעות

בפגישת האיפיון נמפה את כל מרכיבי הקמפיין, אלו הברורים ביותר ואלו היצירתיים ביותר. נשוחח על כל הצעדים הנדרשים להכנה לקראתו.  היוצר יצא עם בסיס ברור למפת דרכים של כל המשימות הנדרשות לפני התנעת התהליך כולו. כל המשימות הנדרשות לביצוע לפני העלאת הקמפיין - ברורות. 

מיפוי ואפיון צרכי הקמפיין
Strategy
תכנון אסטרטגיית הקמפיין -
שני מפגשים של חמש שעות כל אחד
תכנון אסטרטגיית
הקמפיין

בתכנון ובניית האסטרטגיה נעבור על כל השלבים בתכנון קמפיין מימון המון מוצלח​, בין אם קמפיין תמורת תשורות, גיב-בק או תמורת מניות. 

ביחד נצא למסע להגדרת המטרה המרכזית ותתי המטרות.  נגבש יחד את הקונספט של הקמפיין, נבחן קמפיינים דומים או מתחרים נדון בכל הרעיונות שאותם נרצה לבצע בקמפיין.  נגבש את הצוות שיכול לסייע בכל תקופת הקמפיין, אני מדישה את זה כאן כדי שיהיה ברור לכל יוצר שיש להעזר ככל הניתן באנשי מקצוע, בעיקר כאשר מדובר בקמפיינים תמורת מניות שרוצים לגייס בהם מעל 1$M, נתכנן את התקציב ואת ההוצאות, נגדיר את סכום היעד שאליו אנחנו שואפים להגיע על מנת להוציא את הקמפיין אל הפועל, יוגדרו גם סכומי יעד מעבר לסכום המינימלי שנדרש ומה יעשה בכל שלב, וכיצד נבקש עבורו את הקידום הנוסף.  נתכנן את המהלכים לגיוס התשורות (תלוי אופי הקמפיין והפלטפורמה בה נבחר, יש קמפיינים בהם אין מתנות כלל)  ונתקצב אותם, בקמפיינים תמורת מניות נבין על אלו נקודות נשים את הפרוז׳קטור כדי שמשקיעים יבינו את הצורך בהשקעתם. 

נתכנן כיצד יראה הסרטון, ואילו טקסטים וחומרים גרפיים ישרתו את הקמפיין. היוצר מוזמן לעבוד עם ספקי שירות אותם מכיר ואני אשמח ללוות גם ספקים שאיני מכירה, במקביל אוכל להמליץ על ספקי שירות שעמם עבדתי בקמפיינים אחרים.

נחליט יחד על משך זמן הקמפיין ועל הטיימינג המושלם להשקה ולסיום!

לכל ההחלטות הללו יש משמעות ואימפקט רב להצלחת הגיוס.  

נשוחח ונתכנן את מעגלי ההפצה והקהילות שיתמכו בקמפיין לאורך הזמן.

נתכנן מעט גם את היום שאחרי! ולפעמים יש צורך לתכנן גם את החודש שאחרי קמפיין שסיים בהצלחה!

תכנית פעולה ותכניות עבודה
PlansAction
תכנית פעולה ותכניות עבודה - עשר שעות

במהלך פגישות אלו אנחנו נתרגם יחד את האסטרטגיה, מטרות ויעדי הקמפיין לתכניות פעולה ועבודה.

נעבוד מול לוח השנה ויומן ונקבע משימות לכל יום מימי הקמפיין.

(לא בכל יום תהיה פעילות, אך כל יהיה מתוכנן לעשייה וביצוע).

תכנית הפעולה תאפשר גמישות ותגובה על פי המתרחש בקמפיין והתוצאות בשטח ונקבע את תכנית העבודה היומית והשבועית.

יקבעו פעילויות שיווקיות, כמות הפוסטים, התכנים שיכתבו, הרכבת הקהילה עמה יעבוד היוצר וממנה יקבל תמיכה במהלך הפרוייקט כולו.

היוצר יקבל משימות לעבודה עצמית ולכל פגישה יגיע עם התוצרים אותם יתבקש להשיג.  חשוב לי להדגיש גם כאן, יוצר הקמפיין (היזם) הוא האחראי הבלעדי להצלחתו של קמפיין, לשימחתי נוכחתי לגלות תוך ליווי יזמים בגיוסי הון בכלל ובקמפיינים בפרט כי במידה ויש עבודה ושיתוף פעולה (ולפעמים התמסרות מוחלטת), בוודאות יש הצלחה!

ליווי שוטף של הקמפיין -
איתך לאורך כל התקופה
(3-4 חודשים)
DaytoDay
ליווי שוטף
של הקמפיין

בליווי השוטף, יוצר הקמפיין מקבל את כל השירותים הכוללים פגישת אפיון ומיפוי הפרוייקט, בניית אסטרטגיה של הקמפיין ובניית תכניות פעולה ועבודה. לאחר תקופת ההכנה לקמפיין שאורכת בין חודש לחודשיים, נבחרת הפלטפורמה המועדפת ביחד עם היוצר ומועלה הקמפיין לאויר (לאחר קבלת האישור מהפלטפורמה).

בשלב הזה אלווה את היוצר על פי הסכם בינינו במידת הצורך, פעם ביום עד מספר פעמים בשבוע כדי לוודא כי האסטרטגיה, תכנית הפעולה והעבודה אכן משקפות תוצאות מתאימות בשטח. 

בנוסף נעבוד על תגובות למצבים ׳בלתי צפויים מראש׳ וגם אליהם נתכונן מבחינת תכנים וזמני תגובה.

 

מטרת הליווי לתת מענה לכל אשר עובר היוצר (הן בתהליך היצירתי והן בתהליך הרגשי) במהלך הקמפיין מתחילתו ועד סופו המוצלח - ואף שבוע לאחר הסיום, שם יקבעו היעדים להתנהלות בהכנת התשורות לחלוקה עתידית.

אין לך רעיון? הגעת למקום הנכון!

במהלך שיחה קצרה נמפה את כל היכולות והכישורים, נסיון העבר וחשקי העתיד שיש לך! אסייע באיתור כל החוזקות ונבנה יחד מערך עמו אפשר לצאת לדרך עם מיזם, קטן או גדול ובעיקר כזה

שיסחף קהל אשר מצידו ישמח במוצר או בשירות

ושישמח לתת כתף!

הרעיון עלינו
גם הקפה
Idea4u
bottom of page